REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Modernizacja stacji kolejowej Skarżysko-Kamiennainwestycja
Pokaż inwestycję
Modernizacja stacji kolejowej Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna, Aleja Niepodległości 90
[Białystok] Apartamenty Wiejskainwestycja
Pokaż inwestycję
[Białystok] Apartamenty Wiejska
Białystok, Piaski
Dwie wielkie, globalne firmy wspólnie zainwestują w Krakowieartykuł
Pokaż artykuł
Dwie wielkie, globalne firmy wspólnie zainwestują w Krakowie
Dwie wielkie, globalne firmy zrealizują wspólnie inwestycję w stolicy Małopolski. Firma Linde Gaz Polska (należąca do niemieckiego koncernu Linde AG) we współpracy z ArcelorMittal Poland (spółki należącej do koncernu ArcelorMittal z siedzibą w Luksemburgu), wybuduje na terenie krakowskiego oddziału zakład produkcji wodoru, który będzie zasilał w gaz procesowy dwie ocynkownie. Całość inwestycji przekroczy 100 mln zł. Z wodoru krakowska huta będzie mogła korzystać już pod koniec 2026 roku.
ORLEN zwiększa wydobycie gazu ziemnego. Nowe złoże w Różańsku włączone do produkcjiartykuł
Pokaż artykuł
ORLEN zwiększa wydobycie gazu ziemnego. Nowe złoże w Różańsku włączone do produkcji
ORLEN rozpoczął eksploatację złoża Różańsko w województwie zachodniopomorskim, którego zasoby gazu ziemnego szacowane są na 1,2 mld m³. Inwestycja jest powiązana z rozbudową Kopalni Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego Dębno, co pozwala również zwiększyć wydobycie z innych, już eksploatowanych złóż.
Laptopy poleasingowe Wrocławfirma
Pokaż firmę
Laptopy poleasingowe Wrocław
Wrocław, Kościuszki
Poznań odchodzi od węgla. Veolia uruchomiła elektrociepłownie gazowąartykuł
Pokaż artykuł
Poznań odchodzi od węgla. Veolia uruchomiła elektrociepłownie gazową
Veolia uruchomiła nowoczesną instalację energetyczną w stolicy Wielkopolski. To milowy krok w kierunku odejścia od węgla i największa zmiana w historii poznańskiego ciepłownictwa. Poprawi jakość powietrza, zwiększy bezpieczeństwo energetyczne i zapewni stałe dostawy ciepła dla mieszkańców miasta.
Dekarbonizacja Elektrociepłowni w Gdyni nabiera tempa. Trwa intensywna realizacja kolejnych etapów programu inwestycyjnegoartykuł
Pokaż artykuł
Dekarbonizacja Elektrociepłowni w Gdyni nabiera tempa. Trwa intensywna realizacja kolejnych etapów programu inwestycyjnego
W Elektrociepłowni PGE Energia Ciepła w Gdyni trwa intensywna realizacja kolejnych etapów programu inwestycyjnego. W ostatnich tygodniach zakończono proces nagazowania nowobudowanego gazociągu wysokiego ciśnienia, który będzie zasilał układ kogeneracyjny, a równolegle prowadzone są rozruchy pięciu agregatów kogeneracyjnych. Na terenie elektrociepłowni postępują również prace konstrukcyjne przy budowie instalacji biomasowej.
Wielkie inwestycje w dekarbonizację Elektrociepłowni Gdyńskiejartykuł
Pokaż artykuł
Wielkie inwestycje w dekarbonizację Elektrociepłowni Gdyńskiej
PGE Energia Ciepła, z Grupy PGE, kontynuuje w gdyńskiej elektrociepłowni proces odchodzenia od węgla i przejścia na paliwo niskoemisyjne, czyli gaz. W miejscu najstarszego budynku produkcyjnego elektrociepłowni, w którym pracowały kotły mazutowe z lat siedemdziesiątych, wybudowana została nowoczesna Kotłownia Rezerwowo-Szczytowa nr 2 z trzema kotłami wodnymi – olejowo-gazowymi, o mocy 30 MW każdy.
firma
Pokaż firmę
wod-gaz Leśniak
firma
Pokaż firmę
Auto Gaz Wiry
Wiry k. Poznania, Komornicka 127
[Poznań] KAMIENICA POD SOWĄinwestycja
Pokaż inwestycję
[Poznań] KAMIENICA POD SOWĄ
Poznań, Wilda
[lubelskie] Gaz łupkowy: Orlen zakończył szósty odwiert poszukiwawczyartykuł
Pokaż artykuł
[lubelskie] Gaz łupkowy: Orlen zakończył szósty odwiert poszukiwawczy
Jak informuje Orlen Upstream, prace w poszukiwaniu gazu ziemnego ze złóż niekonwencjonalnych, tym ra...
[Wrocław] Biurowiec firmy Pneumat Systeminwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Biurowiec firmy Pneumat System
Wrocław, Psie Pole
Dolny Śląsk: PGNiG rozbuduje za ponad 385 mln zł największy w Polsce Podziemny Magazyn Gazu w Wierzchowicachartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: PGNiG rozbuduje za ponad 385 mln zł największy w Polsce Podziemny Magazyn Gazu w Wierzchowicach
Grupa Kapitałowa PGNiG rozbuduje Podziemny Magazyn Gazu w Wierzchowicach w gminie Krośnice (powiat milicki) na Dolnym Śląsku. Dzięki realizacji inwestycji, możliwości gromadzenia zapasów gazu w kraju wzrosną aż o 1/4, do 4 mld m sześciennych.
Ogrzewanie na podczerwieńartykuł
Pokaż artykuł
Ogrzewanie na podczerwień
Coraz bardziej cenionym systemem grzewczym, zwłaszcza wśród osób proekologicznych, jest elektryczne...
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Świdnica] Forma System Sp z o.o.
Świdnica
Ważą się losy polskich planów strategicznych do 2030 r. artykuł
Pokaż artykuł
Ważą się losy polskich planów strategicznych do 2030 r.
Ważą się losy polskich planów strategicznych do 2030 r. Jeśli wierzyć ostatniej deklaracji wiceministra klimatu i środowiska Miłosza Motyki, to już w maju do konsultacji przedstawiony będzie ambitniejszy scenariusz Krajowego planu na rzecz energii i klimatu. Co na pewno powinno się w nim znaleźć? Gdzie nie domaga obecna, bazowa propozycja?
Producent elektroniki przemysłowej inwestuje na Podlasiuartykuł
Pokaż artykuł
Producent elektroniki przemysłowej inwestuje na Podlasiu
Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wydał decyzję o wsparciu dla firmy PLUM Sp. z o.o. – przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji elektroniki przemysłowej oraz dostarczaniu kompleksowych rozwiązań OEM. Spółka projektuje, rozwija i wytwarza urządzenia oraz systemy elektroniczne wykorzystywane m.in. w obszarach HVAC, GAZ oraz WOD-KAN.
Bema Parkinwestycja
Pokaż inwestycję
Bema Park
Łódź, Bałuty, Bema 21
firma
Pokaż firmę
MAGNAT - Nowe Inwestycje
REKLAMA